Держава змінила порядок реєстрації та перереєстрації непрацевлаштованих осіб, непрацездатних громадян та обліку тих, хто перебуває в пошуку роботи, пише УНН з посиланням на відповідну постанову Кабміну.

Постанова називається "Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу". Воно було прийнято 19 вересня 2018 року і вступить в силу з Нового року – тобто, з 1 січня 2019.

Так, цим порядком, зокрема, впроваджується інститут кар'єрного радника, який сприяє тим, хто шукають роботу, зареєстрованим безробітним у пошуку роботи, плануванні кар'єри.

Крім того, вводиться профілювання безробітного або особи, яка шукає роботу. Так, оцінюватися можливість їх працевлаштування, ступінь мотивації до праці. За результатами первинного профілювання кар'єрний радник разом з особою, яка шукає роботу, складають індивідуальний план надання послуг з працевлаштування.

Популярні новини зараз

Молоденька дружина Павліка показала розваги 54-річного чоловіка: "Спочатку банька, а потім..."

19-річна онука Ющенка влаштувала нічні покатеньки з маленьким другом

Тіна Кароль дозволила розглянути інтимне місце для поцілунків: "Ціна 100 грн"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

Нагадаємо, українці ризикують залишитися без субсидій – влади готують новий удар по гаманцях. Мільйони людей втратять матеріальної підмоги, владі ж, як зазвичай, плювати.

Андрій Рева, міністр соціальної політики, пояснив різницю нарахування субсидій для безробітних українців, які проживають у містах і селах.

Про це він повідомив у парламенті на годині запитань до уряду, передає "Економічна правда".

"щодо безробітних – чітко прописана у положенні різниця між жителями міста і села. Враховуючи те, що в селі залишається велика проблема безробіття, навіть якщо людина не працює, йому може бути призначена субсидія у світлі рішення комісії", - зазначив Рева.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні введені нові державні будівельні норми, які розробило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Згідно новим нормам, мешканцям новобудов заборонили в квартирах розміщувати індивідуальні газові котли з відкритими і закритими камерами згоряння.

Як повідомляв портал "Знай.uа" 1 січня 2019 року може принести українцям справжню побутову катастрофу. Водоканали в кожному місті України, ймовірно, будуть позбавлені електроенергії, а подача води в будинки і квартири українців, відповідно, припиниться. "Дякувати" за це варто наше чудове уряд, який вводить в силу закон "Про ринок електричної енергії".