5 червня у багатьох країнах відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Вчені з Австралії спрогнозували тривожний сценарій: до 2050 року людство може зникнути, а клімат на Землі безповоротно зміниться.

За 30 років середня температура на планеті підвищиться на 3 градуси. Це спричинить крах ключових екосистем, знищення коралових рифів, лісів Амазонки і льодовиків Арктики. Близько мільярда людей переселятися з невідповідних для життя територій. По всій планеті буде спостерігатися нестача продовольства.

В кінцевому підсумку це призведе до розпаду держав і міжнародного порядку. Згодом людство в боротьбі за ресурси може просто зникнути. Щоб запобігти таке майбутнє, кожен з нас повинен почати діяти вже сьогодні. Наприклад, відмовитися від пластику в побуті (одноразового посуду, пакетів); хоча б раз на рік зробити традицією садити дерево, і привчати до цього дітей; пересісти на екологічний транспорт; прибирати сміття біля річок, в парках і лісах.

Нагадаємо, складено список з десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2030 року.

Популярні новини зараз

Біллі Айліш розповіла, як взяла у рот у 15 років: "Помістився повністю"

У Харкові обстріляли переповнений трамвай - бите скло і крики по всій вулиці

Катерина Бужинська готова до зустрічі Білого Бика, повз таку красу не пройде ніхто

У Харкові багатотонний тягач розчавив пенсіонерку: "Розмазав по асфальту"

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, у цьому році літо в Україні буде аномальним. Синоптики прогнозують кардинальні зміни через глобальне потепління.

Також портал Знай.uа писав, що зміни клімату розбудили гігантських кальмарів-вбивць.