Україну підтримує весь світ у війні із країною-агресором на Донбасі. Так, технічна підтримка від Сполучених Штатів Америки складає 70% від загальної закордонної допомоги Україні і є найбільшою. Про це повідомляє ресурс "Армія Inform".

У 2014-2018 роках військову допомогу Україні також надали Канада, Велика Британія, Франція, Німеччина, Данія й Словаччина.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"З березня 2014 року наше військо забезпечувала не лише держава. Багато допомоги також йшло від наших закордонних партнерів", – констатує "Армія Inform".

"Більше за всіх – від США. Сумарна технічна підтримка від них становить 70% від загальної закордонної допомоги. Таке сприяння надходило і від інших країн", – сказано у повідомленні.

Цікаво, що згідно із бюджетними проектами на наступний рік, які зараз розглядає Конгрес США, передбачається збільшення підтримки України в оборонній сфері в порівнянні з поточним роком.

Один із коментаторів написав, що український амбасадор повідомив що на 1 липня 92% допомогти надали США, особливо при діючиму президенті. Німеччина трохи допомагає Києву і одночасно фінансує Москву.

Нагадаємо, Романенко передрік Зеленському надважкі випробування: "Вічна гризня за армію, мову, віру".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Зеленському підказали, як перевернути все з ніг на голову: корупціонери посаджені, а українцям дешевий газ

Також портал "Знай.uа" писав, що на Львівщині накрили місцевих Бонні і Клайда: тримали в страху всю область, ні краплі жалю.