Українцям стане дорожче відпочивати в Туреччині. Так, з 1 квітня 2020 року влада країни вводить новий податок на всі місця проживання, включно з готелями, квартирами, гостьовими будинками й навіть кемпінгами.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зокрема, власники нерухомості зобов'язані спочатку відраховувати 1% від сукупної вартості послуг, що надаються до кінця 2020 року, а потім 2% і, можливо, навіть більше. У вартість податку буде враховано вартість усього сервісу, а не тільки ночівлі.

У 2021 році "податок на проживання" буде включений у ціну проживання усіма готелями, що призведе до підвищення проживання для туристів щонайменше на 2%. На думку фахівців туріндустрії, вартість розміщення в турецьких готелях у 2020 році збільшиться на 5-15%.

Популярні новини зараз

Спокуслива Нікітюк показала нескінченні ніжки на тлі ялинки: "Снігуронька"

Переможниця "Танці з зірками" зробила нечуваний жест, українці затамували подих: "Санта чи Саніна?"

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

Нагадаємо, що на тлі затишного і теплого жовтня останній осінній місяць осені очікується досить примхливим. Сонце, дощ і сніг будуть змінювати один одного протягом всього листопада.

Як повідомляв портал Знай.uа, українці отримають "подвійний безвіз": куди зможемо літати за спрощеною процедурою.

Також портал Знай.uа писав, високосний 2020 рік: енергетичні вампіри, вороги, небезпеки - як вберегтись і чого не можна робити.