Стало відомо, що Комітет парламенту з питань соцполітики та захисту прав ветеранів порадив ВР відхилити законопроєкт №0972 про пенсійний вік жінок. Про це повідомила голова комітету Верховної Ради України, нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова.

Скасування закону про пенсійний вік жінок

Так, в п'ятницю, 29 листопада, комітет розглянув пропозиції глави української держави Володимира Зеленського до закону "Про внесення змін до закону ". Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування "про вдосконалення пенсійного забезпечення" (реєстр. №0972). У пропозиціях пропонується відхилити цей законопроєкт.

Наприклад, учасниками з обговорення законопроекту на засіданні стали представники Мін'юсту, уповноваженого з прав людини, а також представники Міністерства соцполітики та ПФУ.

"Підтримати? Хто за? Рішення прийнято", - сказала глава комітету ВР.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Слід зазначити, що за це рішення проголосувала більшість членів комітету. До того ж, на засіданні обговорювалося те, що для подолання вето за закон повинні проголосувати 300 нардепів.

Цей закон пропонував до 2022 року дозволити жінкам виходити на пенсію в 55 років за наявності 30-річного стажу та за умови звільнення.

Скасування закону про пенсійний вік жінок

Нагадаємо, що в Україні з 1 грудня мінімальна пенсія підвищиться на 74 грн. Проте розмір доплати для кожного може бути різним, тобто комусь додадуть п'ять гривень, а комусь- 74 гривні.

Як повідомляв портал Знай.ua, Кабмін планує передати на забезпечення Пенсійного фонду пенсійні виплати співробітникам правоохоронних структур.

Також портал Знай.ua писав, що в Україні вступила в дію автоматичне взаємодія між реєстрами Пенсійного фонду та Мін'юсту.