У банку також озвучили деталі судового позову, в рамках якого планують відсудити у MIND UA 2 млн грн моральної шкоди:

" ми хочемо зробити даний кейс максимально показовим в Україні, журналістська діяльність без дотримання стандартів завдає істотної шкоди будь-якому Банку. Ми хочемо домогтися арешту майна ТОВ "Ф'ючер Медіа", яке є видавцем ЗМІ mind.ua. в якості забезпечення позову в 2 млн грн ми також подалися на арешт рухомого і нерухомого майна головного виконавця замовної статті, журналістки любов Величко і притягнення її до кримінальної відповідальності строком до 2-х років»,– заявив глава відділу правового забезпечення банку Павло Коцюбинський.

Вчора ми повідомляли про те, що CEO fintech - компанії LeoGaming і глава фінансової компанії Леогеймінг Пей Альона Дегрик Шевцова подала в суд на інтернет-видання MIND.UA і журналістку любов Величко. Причина-публікація на сайті mind.ua, що порочить честь, гідність і ділову репутацію позивача. У цій публікації MIND.UA зробили ряд заяв, не підкріпивши їх ніякою доказовою базою. Сама Олена Дегрік Шевцова повідомила, що після перемоги в суді обіцяє передати 1 млн грн благодійному фонду Tabletochki.

В рамках цієї публікації був згаданий і IBOX Bank. Банк також побачив у заявах загрозу честі, гідності та ділової репутації, тому вже формує позовну заяву на MIND.UA. сума компенсації, яку запросить АТ» АЙБОКС БАНК " ще вище – 2 млн грн моральної шкоди.

"АТ" АЙБОКС БАНК " неухильно дотримується високих стандартів роботи банківського сектора в щоденній операційній діяльності, завдяки чому домігся істотних фінансових результатів у 2020 році. Тому заяви на адресу банку, зроблені в матеріалі mind.ua пані Величко, вважаємо такими, які ображають наші честь, гідність і ділову репутацію банку. АТ "АЙБОКС БАНК" дотримується норм, а озвучені заяви завдає прямої моральної шкоди нашій діяльності», — резюмував Павло Коцюбинський.

Популярні новини зараз

Кернес повертається до Харкова, названо дату

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

Ані Лорак зняла хутро і непристойно оголилася – 42 роки не перешкода

Показати ще