Привабливість "Центренерго" і її ціна під час приватизації істотно підвищиться після об'єднання з державними вугільними шахтами.
Про це заявив заступник Голови Фонду державного майна (володіє 78% акцій «Центренерго») Тарас Єлейко.
По "Центренерго «зараз опрацьовується питання про об'єднання» Центренерго" у вертикально-інтегровану компанію з держшахтами. І це, дійсно, може істотно збільшити і вартість цього об'єкта, і його зрозумілість для інвестора», - повідомив він в інтерв'ю Державному агентству «Укрінформ».
Нагадаємо, на початку жовтня Кабмін погодився на пропозицію Фонду державного майна створити вертикально-інтегровану компанію на базі «Центренерго» і найбільш перспективних вугільних шахт.
Очікується, що до складу нової компанії увійдуть державні шахти «Добропіллявугілля», які з 2011 р.перебували в тимчасовій оренді у компанії ДТЕК. За інформацією компанії, ДТЕК інвестував у державні шахти "Добропіллявугілля" 400 млн доларів. На поточний момент вони здатні видобувати до 4 млн тонн вугілля.
Ідею приєднання шахт до» Центренерго «раніше підтримали голова Комітету ВР з енергетики Андрій Герус і керівництво самого»Центренерго".