Українка, яка вже більше 12 років живе в китайському мегаполісі Гуанчжоу, Тетяна Глущенко розповіла, як китайці змогли обдурити коронавірус і дійти до перемоги.

Читайте Знай в Google News!

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських телеканалів.

"Зараз ми живемо звичайним життям, звикли до того, що повинні носити маски в транспорті, в громадських місцях. Нам часто вимірюють температуру на вході, наприклад, в банк або в лікарню, на пошту, це стало нормою життя. Все інше в звичайному режимі, діти ходять в школу. Додалося багато змін в плані безпеки, протидії пандемії, наприклад, батьки не можуть заходити на територію школи, проводжають дітей до воріт в масках, забирають в масках, але в самій школі діти маски не носять", - розповіла Глущенко.

Тетяна розповідає, що спочатку була паніка, люди не знали, що робити, але дисципліна дала результати.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Астролог побачив у травні "лихо" для України Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою
Показати ще

пандемія covid-19, ілюстративне фото Getty Images
пандемія covid-19, ілюстративне фото Getty Images

"На початку епідемії був страх, так як було незрозуміло, що це, як цьому протистояти, що робити. Але китайці дуже дисципліновані, ми звідусіль отримували новини, що потрібно сидіти вдома, нікуди не ходити, дезінфікувати всі поверхні, провітрювати приміщення, і все це робилося. 90% населення Гуанчжоу сиділи вдома, вулиці були порожні, це виглядало досить моторошно", - сказала Глущенко.

За словами мешканки Гуанчжоу, зараз в Китаї чітко налагоджений алгоритм дій при виявленні хворих.

"Зараз всі пристосувалися до нинішньої реальності, до того, що навіть якщо у тебе звичайна застуда, але з температурою – обов'язково здаєш тест, залишаєш всі паспортні дані на випадок, якщо тест буде позитивний. Діє алгоритм швидкого реагування та визначення кола людей, які могли випадково контактувати із зараженим. Зараз китайці кажуть, що Китай найбезпечніша країна в світі, і хвилюються за те, що відбувається в світі", - розповіла Глущенко.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, не було місць: тяжкохвора українка померла на порозі лікарні.

Як повідомляв Знай.uа, які маски найкраще захищають від Covid-19: бавовняна, одноразова або саморобна.

Знай.uа писав, Степанов розповів, що робити хворим covid-19 без сімейного лікаря: "Амбулаторія зобов'язана...".