Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила тарифи на розподіл електроенергії на 2021 рік на основі методології стимулюючого тарифоутворення для ДТЕК Київські електромережі, ДТЕК Донецькі електромережі, ДТЕК Дніпровські електромережі, ДТЕК Одеські електромережі, ДТЕК Київські регіональні електромережі, ДТЕК Високовольтні електромережі, які входять до складу операційного холдингу ДТЕК Мережі.

18 листопада 2020 року НКРЕКП затвердила проект рішення про встановлення тарифів на послуги розподілу електроенергії в 2021 році для операторів системи розподілу ДТЕК: ДТЕК Київські електромережі, ДТЕК Донецькі електромережі, ДТЕК Дніпровські електромережі, ДТЕК Одеські електромережі, ДТЕК Київські регіональні електромережі, ДТЕК Високовольтні електромережі.

У компанії говорять, що після переходу на стимулююче тарифоутворення, загальний обсяг запланованих інвестицій в поліпшення якості електропостачання збільшиться в середньому для всіх ОСР ДТЕК Мережі на 30% в порівнянні з 2020 роком. Інвестиції будуть спрямовані на поліпшення якості електропостачання відповідно до планових показників, які визначає НКРЕКП: скорочення втрат електроенергії в електромережах і скорочення показника SAIDI (часу відключення електроенергії).

Одним з важливих напрямків для ОСР ДТЕК Мережі є впровадження технологій автоматизації та цифровізації. У довгостроковій перспективі вони дозволять трансформувати поточну інфраструктуру електричних мереж в систему Smart Grid, що відповідає потребам сучасної економіки.

Оновлення інфраструктури мереж і впровадження технологій Smart Grid необхідно для поліпшення якості електропостачання, а збільшення інвестицій в розвиток сучасних цифрових каналів обслуговування клієнтів дозволить поліпшити їх досвід взаємодії з компанією.

Популярні новини зараз

У Києві водії влаштували дикий махач на дорозі: "Куди преш, бар*н?"

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

Кейт Міддлтон і принц Вільям втратили свого малюка, сльози вже не допоможуть

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

ДТЕК вважає впровадження стимулюючого тарифоутворення позитивним сигналом для української енергетики і важливим кроком в переході до ринкових механізмів регулювання галузі.

«ДТЕК завжди буде відстоювати європейський вибір України, ринкові, прозорі і справедливі умови роботи для всіх гравців ринку. Ми відкрито надаємо свою експертизу щодо ключових питань і є ініціатором відкритого діалогу всіх учасників ринку », - кажуть в прес-службі компанії.

В рамках процедури, компанії виконали всі передбачені законодавством вимоги для переходу на стимулююче тарифоутворення. Компанії очікують затвердження тарифів НКРЕКП в грудні 2020 року.