Для того щоб не було збоїв в роботі енергосистеми в осінньо-зимовий період і в будинках українців стабільно були світло і тепло ДТЕК Енерго готує теплоелектростанції до безаварійної і надійної роботи.

На всіх восьми теплоелектростанціях компанії енергетики перевіряють обладнання та виконують ремонти.

На сьогодні ремонти виконані на 19 енергоблоках. До кінця року енергетики планують відремонтувати ще 7 блоків. Крім того, на ТЕС готують допоміжне обладнання, роблять профілактику гідротехнічних споруд, перевіряють засоби автоматики, готують будівлі та споруди до мінусової температури.

"ДТЕК Енерго-компанія, яка діє в інтересах країни. Наше ключове завдання-забезпечити стабільне енергопостачання України та теплопостачання в регіонах. Тому ми ремонтуємо блоки і накопичуємо вугілля на складах. Завдяки цьому в осінньо-зимовий період в енергетичній системі не буде збоїв і колапсів, а в будинках українців будуть світло і тепло", - сказав генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук.

Для стабільного проходження осінньо-зимового періоду на складах теплоелектростанцій ДТЕК Енерго накопичили майже 2 мільйони тонн вугілля.

Популярні новини зараз

Затоплене село на Прикарпатті перетворилося на болото, поки слуги займалися виборами: швидка не проїде

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Прогноз на зиму 2020-2021 в Україні: синоптик попередив про -24 морозу та снігопади

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Показати ще

Крім вкладу в стабільну роботу енергосистеми України ТЕС ДТЕК Енерго забезпечують теплопостачанням більш ніж 50 000 домоволодінь в містах і селищах, де розташовані теплоелектростанції компанії. Опалювальний сезон у цих населених пунктах вже розпочався. Запуск тепла здійснювався згідно рішень сесій міських і селищних рад на підставі показників температури повітря в конкретному регіоні.