Якість імпортних мінеральних добрив, що поставляються в Україну, з кожним роком стає все гірше.

Цю тему обговорювали в кулуарах представники фермерських господарств після прес-конференції «Український органічний сектор: досягнення 2018 року», яка пройшла 27 листопада в Києві.

Найбільші нарікання у аграріїв викликає продукція, що поставляється з країн Митного Союзу: Росії, Білорусі, Казахстану та Узбекистану. Фермер Валентин Собко з Харківської області поскаржився на неякісну аміачну селітру, вироблену в Казахстані.

«Скажу чесно — мене підкупила ціна. Якщо зазвичай за тонну платиш 8700-9500 гривень за тонну, дивлячись який виробник, то я сторгувався за 7500 гривень. Думав, що заощадив, а через три місяці вся селітра перетворилася в один великий шматок каменю. Ціла тонна!», — розповів Валентин Собко.

Причина, по якій селітра виявилася непридатною для використання, криється в низькій якості антизлежувача.

Популярные статьи сейчас

Тина Кароль показала развлечения с неидеальной фигурой: "Как песика"

"Слуги" вновь вляпались в "эротический скандал": женатый нардеп обсуждал "вчерашнее" с молоденькой помощницей

Тина Кароль оседлала Горбунова, пока Осадчая не видит: "Лучше б так Дана"

В Харькове обстреляли переполненный трамвай – стекла и крики по всей улице

Показать еще

«Це спеціальна речовина з гідроксиду магнію, яка використовується для поліпшення сипучості хімічної сировини, адже добрива схильні через вологість і перепади температур до злежування, вологопоглинання і пилоутворення. Таким чином, антизлежувач повинен забезпечувати якість аміачної селітри під час всього терміну зберігання», — зауважують експерти.